about

Premier League

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate.

Aelit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit uptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore.

table

Premier League

PosClubMVPSFAGDPts
1Notaresco19152235191647
2Matelica18114335122337
3Recanatese1911443529637
4Vastese199553324932
5Campobasso189542820832
6Montegiorgio188642216630
news

The Latest News

gallery

the best players

22
Mattia Pili
Centrocampista
21
Francesco Laguzzi
Difensore
20
Ibrahima Diop
Centrocampista
19
Jacopo Puglielli
Difensore
18
Manuel Cancelli
Attaccante
17
Angelo Ranalli
Difensore
16
Francesco Siragusa
Difensore
14
Luca Quatrana
Attaccante
13
Nicolas Kras
Centrocampista
next match

Napoli vs Bluebirds

next match

Napoli vs Bluebirds

Registrati

Diventa un membro della community per sapere in anticipo tutte le novità e gli eventi futuri!!